2011 yılında Antalya’da kurulan Aybel Banyo, sektöre yeni bir soluk, yeni bir heyecan getirmek amacıyla mobilya sektörüne konsept otel, ofis ve ev mobilyaları üretimine başlayarak adım atmıştır. 2014 yılı itibariyle mobilya üretimindeki yenilikçi tasarım anlayışıyla Aybel markası ile banyo mobilyası üretimine odaklanarak, bu alanda faaliyet göstermektedir.

Kullanıcı odaklı yaklaşımıyla sektördeki açıkları ve ihtiyaçları iyi gözlemleyerek, çağın trendlerini yenilikçi üretim anlayışıyla bütünleştiren Aybel Banyo; koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Aybel Banyo, gerek ürün yelpazesindeki çeşitlilik, gerekse detaylara ve güzelliğe odaklanan, şık, yaratıcı ve inovatif çizgilere sahip koleksiyonunu müşterilerine sunmaktadır.

Tasarım, üretim ve satış süreçlerinin her alanında, faaliyetlerini değerlere bağlı yönetim anlayışı ile sürdürerek, iş ortakları için yeni çözümler üretmektedir.

Marka değerini her geçen gün artırarak Aybel® ismini bir dünya markası yapmak için genç ve dinamik kadrosuyla var gücüyle çalışmaktadır. Yıllık ortalama 24 bin adet üretim kapasitesine sahip olan Aybel Banyo; üretiminin %40’lık kısmını ihraç etmekte, %60’lık kısmını iç piyasaya satmaktadır.

Türkiye geneline yayılan bayi ağıyla hizmet veren Aybel banyo, sektöründe iç piyasada öncü bir marka olarak; “İz Bırakmak ayrıcalıktır!” sloganıyla üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Üretim